About

1500+

Öğrenci

About
About
VGA Hakkında

Veri Güvenliği Akademisi

Veri Güvenliği Akademisi kurulmuş olduğu günden beri kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel sektörde faaliyet gösteren işletmelere kurumsal bir hafızanın kazandırılması, sürdürülebilir bir yönetim sisteminin kurulması, işletilmesi konularında katkı sunmaktadır.

about grid icon2 1
Eğitim

"Eğitimdir ki bir milleti; ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder." Mustafa Kemal ATATÜRK

about grid icon2 2
İyileşletirme

Ufak detaylar, zaman içerisinde büyük farklar yaratır.

Video

Veri Güvenliği Akademisini yakından tanıyalım

53e32a5b bd3a 473d 971e 2dc9aff78c23
255a0941 bb4e 416d 94ef 4fd2531051ff
Onaylı Kuruluş

Sertifikalarımız

Veri Güvenliği Akademisi faliyetlerinde ulusal ve uluslararası mevzuatlara ve standartlara uygun davranmaya özen gösterir. Uluslararası kabul görmüş ISO/IEC 27001 Bilgi güvenliği sertifikasınının yanısıra, Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Tekloloji Bakanlığından Onaylı kamu bilişim yetki belgesine sahip nadir kuruluşlardan biridir.

unnamed 2
Vizyonumuz

Veri Güvenliği Akademi olarak vizyonumuz sürekli gelişen ve değişen iş dünyasında kalite standartlarını belirleyen, yenilikçi ve etkili çözümler sunan sektörde ulusal ve global bağlamda öncü bir kuruluş olmaktır.

bilgisayarsiz kodlama misyon
Misyonumuz

Veri Güvenliği Akademi olarak misyonumuz, yönetim sistemleri eğitim, denetim ve danışmanlık hizmetleriyle müşterilerimizin mükemmelliğe ulaşmasına yardımcı olmaktır. Yenilikçi ve teknolojik çözümlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sektörde öncü olmayı hedefliyoruz.

Neler Yapıyoruz ?

Kurumsal Bir Yaklaşım

service icon 3 3

Hedefimiz

VGA Akademi olarak hedeflerimiz, müşterilere özelleştirilmiş eğitim programları sunmak, yönetim sistemleri konusunda en güncel bilgileri ve uygulamaları takip etmek, en iyi uygulamaları benimseyerek sürekli iyileşme ve büyümeyi sağlamak, ulusal ve uluslararası alanda sektörde belirleyici kuruluşlarından olmaktır.

service icon 3 1

Yol Haritamız

Müşteri memnuniyeti, kalite standartlarından ödün vermeden en üst seviyeye çıkarmak, güncel eğitimlerle yönetim sistemleri bilinirliğini artırmak ve özel ihtiyaçlara uygun danışmanlık hizmetleri sunmak, deneyimli denetçilerimizle güvenilir denetimler sağlamak ve ulusal ve uluslararası standartlara uygun hizmet sunmak hedefimizdir.

service icon 3 2

Avantajlarımız

Deneyimli ve uzman eğitimcilerimiz, kapsamlı ve özelleştirilmiş programlarımız, titiz ve güvenilir denetimlerimiz ayrıca bireysel ihtiyaçlara özel olarak sunulan danışmanlık hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlıyoruz. Sürekli araştırma, gelişim ve yenilik ilkelerimizle sektörde öncü konumumuzu sürdürüyoruz